Nový kulečníkový stůl aneb „kulečníkáři sobě“

20240310_105221

KULEČNÍKÁŘI SOBĚ
SPOLEČNÁ SBÍRKA NA KULEČNÍKOVÝ STŮL

Hráči kulečníku, kteří hrají v herně KK DD Dolní Dunajovice se společně dohodli na koupi a zprovoznění dalšího kulečníkového stolu a na jeho následné úpravě na plnohodnotný závodní stůl (vyhřívání, dřevěné + gumové mantinely, sukno, osvětlení)

Investice celkem cca 40.000,- Kč je příznivá díky výhodnému nákupu použitého stolu z herny AKK Brno a jeho následným úpravám členy našeho klubu.

Příspěvek každého člena našeho klubu jsme si odsouhlasili ve výši 2.000,- Kč

Jsme moc rádi za skutečnost, že nápad rozšířit flotilu našich karambolových stolů o další kousek a upravit jej tak, aby splňoval nejvyšší nároky na herní vlastnosti se setkal se souhlasem všech hráčů kulečníku v naší herně a to nejen těch závodních, ale i našich „čtyřkulářů“, které kulečník baví a stali se nadšenci tohoto krásného sportu. Je to strašně moc fajn si uvědomit, že i  v dnešní době jsme u nás v Dolních Dunajovicích závidění hodná parta kulečníkářů, kteří drží při sobě a rádi se spojí pro dobrou věc. 

V naší herně se již díky vysoké návštěvnosti projevuje stále častěji potřeba dalšího stolu, protože hráči musí často čekat, až se stůl uvolní. Našli jsme řešení a společnou chuť do toho jít a to není málo. 
Děkujeme sobě.
Dolní Dunajovice, 8. 5. 2024