O klubu

Kulečníkový klub KK DD Dolní Dunajovice, z.s. sdružuje hráče kulečníku a je zařazen do soutěží v rámci ČMBS. Byl založen na sklonku roku 2014. Spoluzakladatelem našeho klubu byl i pan Zoltán Kováč, legenda karambolového kulečníku s minimálně 60 mistrovskými tituly.

Od roku 2015 provozujeme kulečníkovou hernu v prostorách bývalé hospody v obecním objektu „Bílá růže“ v Dolních Dunajovicích.

V naší herně probíhají tréninky a zápasy závodních hráčů v technických disciplínách a v trojbandu. Pravidelně se zde také schází hráči, kteří kulečník hrají pro pobavení se čtyřmi koulemi.

K dispozici máme v naší herně 4 závodní karambolové stoly 210 x 105 v profi kvalitě, barové zázemí, především však skvělou partu „kulečníkářů“.

V zimním období kolem Vánoc pořádáme v našem klubu kulečníkové turnaje, kam opakovaně přijíždějí hráči ze širokého okolí, aby si zahráli kulečník na profesionálních stolech. Kromě krásných karambolů a zážitků ze hry se vždy jedná především o setkávání kamarádů a přátel, což je i cílem těchto turnajů.

Přijímáme nové členy a nabízíme možnost hrát v našem klubu kulečník závodně, nebo i jen tak, pro zábavu a potěšení. Přijďte si zahrát a pobavit se. Budete příjemně překvapeni.

Potahování stolů

Interiér naší herny