Úspěšná sezóna 2023-24 našeho klubu

KKDD tabulka 3.třída sezona 2023-24

Kulečníková sezóna 2023-24 skončila. Pro náš klub byla velmi vydařená a cíle, které jsme si předsevzali se nám podařilo naplnit: 

Naše „áčko“ se velmi pěkně vypořádalo se svojí účastí v 1. třídě a po úspěšném tažení obsadilo krásné druhé místo v tabulce JMR. Na počátku sezony jsme si stanovili jako cíl udržet v soutěžích 1. třídu. To se nám bezpečně podařilo. Také skutečnost, že celou sezonu odehráli pouze 3 hráči a měli tak každý 100% účast ve všech zápasech je paráda. Takže borci, patří Vám veliká gratulace za Váš reprezentační úspěch našeho kulečníkového klubu, za obětavou práci pro klub, za tréninky, nasazení…. za výsledek v této náročné soutěži. Jste borci!

Protože na začátku sezony jsme měli v našem klubu dostatek hráčů, rozhodli jsme se postavit družstvo do 3. třídy s cílem postoupit do 2. třídy. Také tento záměr se nám podařilo splnit a po úspěších i neúspěších, které naše „béčko“ v průběhu sezony provázely jsme nakonec postup do vyšší soutěže zvládli a mohli ho společně oslavit. Také v této soutěži odehráli nakonec všechny zápasy 3 borci podobně jako naše „áčko“. 

Naše družstvo v soutěži 1. třídy 3B JMR, tedy naši „trojbanďáci“ sehrálo svoji třetí sezonu a v této královské disciplíně si na kulečníkových stolech nevedli vůbec špatně. Po ukončení sezony obsadili 5. místo v tabulce, když za sebou nechali kulečníkový klub 3B Veselí. To je super. Gratulujeme borci!

Cíle jsou tedy splněny a pro příští sezonu nás čekají nové výzvy. Bravo borci.